loading

            1992 yılında mütevazi bir Mühendislik Bürosu olarak iş hayatına adım attık, uzun yıllar Elazığ ve başka bölgelerde İnşaat Mühendisliği hizmeti sunarak faaliyet alanlarını genişletmek için arayışlar içinde olduk.

Elazığ şehir merkezi başta olmak üzere çeşitli bölgelerde çok sayıda konut ve işyeri inşaa ederek hizmet verdiğimiz alanları genişletmeye başladık. Bu kapsamda yaptığımız işlerde hep marka olma hedefini gözeterek yolumuza devam ettik. Yapmış olduğumuz işlerde hep şunu gözettik "Dürüstlük ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik, bundan sonrada aynı yolda taviz vermeden emin adımlarla yürümeye devam etmek için çaba sarf ediyoruz.”

Yapmış olduğumuz işlerin tamamında hep öncü olmaya gayret ettik, bunun örneklerini faaliyet alanlarımızda görmek mümkündür.

Özel Sektördeki faaliyetlere ilaveten Kamu Kurum ve Kuruluşlarında müteahhitlik hizmetlerimiz de olmuştur.

Bu işlerimiz devam ederken 2003 yılında Hazır Beton işi ve Agrega Üretim işine girdik.

Caterpıllar İş Makinalarının satış, servis, kiralama, 2. el ve yedek parça işlerini Borusan Makine‘nın tanımladığı bölge olan Elazığ, Malatya, Tunceli, Bingöl ve Muş illerine hizmet vermekteyiz.

2015 yılında iş alanımıza otomotivi de katıp edindiğimiz tecrübeleri bu alana da aktararak ELAZIĞ ve çevre illerin hizmetine OPEL yetkili bayiliğini de ekledik. Plazamız 2500 mt2 kapalı ve 1500 mt2  açık alana en son konsept standartlarında FIRAT MOTORLU ARAÇLAR olarak kurulmuştur. Satış, servis ve yedek parça olarak hizmet veren bayiliğimiz tecrübeli kalifiye teknisyenleri alanında uzman ve güler yüzlü personelleriyle OPEL araç sahiplerine ve OPEL sahibi olmak isteyen değerli halkımıza en iyi hizmeti vermektedir. Diğer sektörlerde edindiğimiz başarının devamı olarak bu sektörde de önceliğimiz DÜRÜSTLÜK ve KALİTE dir.

110 yıldır sektörde olan OPEL in  WİR LEBEN AUTOS sloganını bizlerde kendi amaçlarımıza katıp bu yolda her OPEL sahibine aynı kalitede hizmeti sunmak için yola çıktık.

İş Hayatının var olduğumuz her alanında  Dürüst ve İlkeli bir şekilde ticari hayatta sağlam adımlarla yürümeye devam ederek daha fazla istihdam oluşturmayı kendimize hedef edinmişiz.

  
 

Sayfanın başına dön